logonajstarszy wizerunek godła Lublina Sekcja ROBIĘ prezentuje receptury które materializuję; PROMUJĘ to rzeczy polecane, biorę od znajomych; MAM to zapasy, mienie powarsztatowe, promo itp., BAZA to opisy składników, źródła itp. itd.
 
Wszystkie prezentowane tu treści mają charatkter jedynie informacyjny, są moimi opiniami, których źródła chętnie udostępnię. To prywatna strona, dla Bliskich i Przyjaciół, ale nie mam nic do ukrywania, więc jest dostępna dla wszystkich. Prawa autorskie w stopce.
Ze świecami jest w tym momencie złowieszczo, z braku form. Jest niepowtarzalny i jedyny taki kręgosłup, jest atrapa granata F-1, niedługo będzie czaszka w skali 1:1...
Mam pomysły na dwa bardziej pozytywne motywy, ale czekam na fundusze na materiał do form.
 
Swieca kręgosłup jest na Allegro. Tam jest pełny opis, także o tym dlaczego w ogóle robię świece z wosku pszczelego. Niebawem skopiuję go tutaj.
swieca kregoslup prawy profil
 
swieca granat F1
 
Czeka na jeszcze jedno wiadro silikonu, za jedyne 340 zł...
/czaszka_silikon.JPG
 
(C) Marcin Bogacz – cokolwiek jest udostępniane w domenie bogacz.pl i zdrowamoc.info, zrobiłem sam, albo podaję autora. Jak chcesz coś skopiować, najpierw zapytaj czy możesz; nie możesz, dopóki nie dostaniesz zgody.